Piotr Krajewski

Fotograf specjalizujący się w fotografii architektury oraz fotografii wnętrz. W latach 2005 – 2009 studiował Architekturę na Wydziale Budownictwa i Architektury ZUT w Szczecinie, a także na Wydziale Architektury VGTU w Wilnie. W 2009 zdobył tytuł magistra inżyniera architekta.

W 2009 rozpoczął działalność skupioną na realizacji profesjonalnych sesji fotograficznych architektury. W kolejnych latach współpracował z wieloma uznanymi pracowniami architektonicznymi oraz firmami z branży budowlanej, produkcyjnej i reklamowej. Zrealizował projekty m.in. dla AMC – Andrzej M. Chołdzyński, APA Wojciechowski, Comarch, EY, Volkswagen Polska, Vastint Poland, Zdjęcia opublikowane zostały m.in w magazynach: Architektura Murator, Architektura&Biznes, A10, The New York Times.

Realizuje zlecenia na terenie całego kraju i Europy dla klientów polskich i zagranicznych. Obecnie mieszka i pracuje w Warszawie.

PIOTR KRAJEWSKI

Wybrani klienci

Branża produkcyjna:
Aluprof, Certus TB, Feldhaus Klinker Vertriebs, Press Glass, Ruukki Polska, Schüco, Sto-Ispo, TATA Steel UK

Biura projektowe:
Andrzej M. Chołdzyński, Blank Architects Moscow, Foster + Partners, HS99, Kuryłowicz & Associates, Massimiliano Fuksas Architetto, RKW Rhode Kellermann Wawrowsky, S.A.M.I. Architekci, WAPA Krzysztof Kozłowski

Nieruchomości / Branża hotelowa:
Erbud, Cushman & Wakefield Polska, Dantex, ECE, Satoria Group, Vastint Poland, Zdrojowa Invest

Magazyny:
Architektura&Biznes, Architektura Murator, Świat Architektury, Zawód: Architekt

Instytucje:
Ernst & Young, Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego

Agencje reklamowe / fotograficzne / PR:
Hiller, Herczog, Schanz, Schluricke pr+co. GmbH, I Like Photo Group, Pełka Creative Services Warszawa